Szanowni Państwo, za nami tydzień strajku.
Zdajemy sobie sprawę, że jest to bardzo trudna dla Państwa sytuacja. Jednak wiemy, że tylko konsekwentne działanie z naszej strony ma sens, dlatego nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni Przedszkola nr 56 „Niezapominajka” we Wrocławiu w dalszym ciągu prowadzić będą akcję protestacyjną, aż do odwołania.
W naszej placówce strajkuje 100% kadry pedagogicznej, dlatego w dalszym ciągu nie ma możliwości zapewnienia opieki i bezpieczeństwa dzieciom.
Przepraszamy wszystkich rodziców i dzieci za zaistniałą sytuację i wciąż prosimy Państwa o wyrozumiałość w tych trudnych dla nas wszystkich dniach.
Dyrektor przedszkola, w myśl obowiązujących przepisów, współpracuje z komitetem strajkowym. Współpraca dotyczy zapewnienia bezpieczeństwa strajkującym i zabezpieczenia mienia Przedszkola nr 56 „Niezapominajka”.
Podczas trwania akcji protestacyjnej sekretariat w dalszym ciągu będzie czynny w godzinach 7.00 – 15.00.
Bardzo dziękujemy za wszystkie głosy wsparcia napływające z Państwa strony, za miłe gesty w kierunku pracowników Przedszkola „Niezapominajka”.

Z wyrazami szacunku,
Przewodnicząca Komitetu Strajkowego
Agnieszka Konaszyńska

UWAGA!!!
Wrocław, dnia  08.04.2019 r.

Dyrektor Przedszkola nr 56 „Niezapominajka”  we Wrocławiu informuję, że obie organizacje związkowe ZNP oraz NSZZ „Solidarność” działające na terenie Przedszkola nr 56 „Niezapominajka” rozpoczęły akcję protestacyjną.
Dyrektor, w myśl obowiązujących przepisów o rozwiązywaniu sporów zbiorowych, podjął współpracę z komitetami strajkowymi. Współpraca dotyczy zapewnienia bezpieczeństwa strajkującym i zabezpieczenia mienia P-56 „Niezapominajka”.
Do strajku przystąpili wszyscy nauczyciele, w związku z tym zapewnienie opieki i bezpieczeństwa dzieciom w tej sytuacji jest niemożliwe.
W Przedszkolu nr 56 „Niezapominajka” zostają zawieszone wszystkie zajęcia – od dnia 08.04.2019 r. do odwołania.

W tym okresie sekretariat będzie czynny   w godzinach 7:00-15:00.

Katarzyna Głowik-Jamróz
Dyrektor Przedszkola nr 56 „Niezapominajka”

Długo czekaliśmy, ale było warto!

Otrzymaliśmy piękne podziękowanie za udział w projekcie #BohaterON w Twojej Szkole – części III edycji ogólnopolskiej kampanii BohaterON – włącz historię!

Dziękujemy!

12 marca rozpocznie się rekrutacja do szkół podstawowych. Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i przedszkoli startuje 20 marca, a do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych – 13 maja. Podajemy harmonogram oraz kryteria rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz szkół podstawowych.

Czytaj więcej na: www.wroclaw.pl