Szanowni Państwo,
zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi rekrutacji do wrocławskich przedszkoli :)

Zakończył się VII Ogólnopolski konkurs plastyczny "Anioły, Aniołki, Aniołeczki". Tegoroczni laureaci w konkursie ogólnopolskim to:
I miejsce: Jakub Jakubczyk z Przedszkola Samorządowego w Chęcinach
II miejsce: Pola Żukowska z Przedszkola nr 12 w Koszalinie
III miejsce: Marysia Jędrzejczyk z Samorządowego Przedszkola w Andrespolu oddział w Wiśniowej Górze - "Przedszkole Marzeń"

Koncert Charytatywny "Aniołkowe Granie", będący podsumowaniem tegorocznej edycji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego, którego ideą jest wspieranie rodzicielstwa zastępczego, a od 14 lat Przedszkole "Niezapominajka" jest jego współorganizatorem <3

Mała Niezapominajka - 10 stycznia, godzina 9:15

Duża Niezapominajka - 10 stycznia, godzina 11:15

Wielka Niezapominajka - 11 stycznia, godzina 9:30

Niezapominajkowe uroczyste Wigilie dla dzieci i wszystkich pracowników odbędą się:
20 grudnia, godzina 12:00 - Duża Niezapominajka
20 grudnia, godzina 12:00 - Wielka Niezapominajka