UWAGA!!!
Wrocław, dnia  08.04.2019 r.

Dyrektor Przedszkola nr 56 „Niezapominajka”  we Wrocławiu informuję, że obie organizacje związkowe ZNP oraz NSZZ „Solidarność” działające na terenie Przedszkola nr 56 „Niezapominajka” rozpoczęły akcję protestacyjną.
Dyrektor, w myśl obowiązujących przepisów o rozwiązywaniu sporów zbiorowych, podjął współpracę z komitetami strajkowymi. Współpraca dotyczy zapewnienia bezpieczeństwa strajkującym i zabezpieczenia mienia P-56 „Niezapominajka”.
Do strajku przystąpili wszyscy nauczyciele, w związku z tym zapewnienie opieki i bezpieczeństwa dzieciom w tej sytuacji jest niemożliwe.
W Przedszkolu nr 56 „Niezapominajka” zostają zawieszone wszystkie zajęcia – od dnia 08.04.2019 r. do odwołania.

W tym okresie sekretariat będzie czynny   w godzinach 7:00-15:00.

Katarzyna Głowik-Jamróz
Dyrektor Przedszkola nr 56 „Niezapominajka”