Baw się myśleniem

 

 Firma EDUA działa w szkolnictwie już  ponad 9 lat. Od tego czasu wprowadziliśmy w szachowy świat wiele dzieci, zarówno przedszkolaków, jak i uczniów szkół podstawowych.

 Z nami dziecko poznaje jedną z najstarszych dyscyplin sportowych na świecie, której istotą jest samodzielne, logiczne rozumowanie oraz kreatywność i aktywność twórcza. Dzieci postrzegając szachy jako zabawę, doskonaląc jednocześnie umysły, ucząc się dyscypliny, odpowiedzialności, koncentracji, a także rozwijając wyobraźnię i pamięć.

Ta królewska, szlachetna gra uczy, bawi, a jednocześnie wychowuje, jest odbiciem wielu życiowych procesów, między innymi: przewidywania, planowania, realizacji tych planów w określonym czasie, podejmowania decyzji, pokonywania problemów i przeciwności losu.

Dzieci, które podejmują naukę gry w szachy, dużo wcześniej niż rówieśnicy biegle piszą i czytają oraz opanowują technikę samokształcenia.

 

 1. Zajęcia odbywają się w grupach 4-6osobowych, po 20 minut.
 2. Trener szachowy ponosi odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci w czasie ich trwania
 3. Zajęcia prowadzone są 4 razy w miesiącu
 4. Koszt zajęć wynosi 32 złotych miesięcznie
 5. Zajęcia płatne są za 3 miesiące. Kwotę za pierwszy kwartał (X, XI, XII 2014r.) w wysokości 96 zł proszę wpłacać na konto: 
  63 1560 0013 2653 2324 1396 0001 w terminie do 12.X.2014r.
 6. Wpłata na konto jest jednoznaczna z zapisaniem dziecka na zajęcia
 7. Przy przelewie proszę dopisać imię i nazwisko dziecka oraz numer przedszkola
 8. Odpisy za nieobecności w pierwszym kwartale uwzględnione będą przy kolejnej płatności
 9. Przy trzech nieobecnościach w miesiącu opłata wynosi połowę kwoty. Jeżeli dziecko będzie nieobecne cały miesiąc, pełna kwota za zajęcia będzie odliczona w następnym kwartale
 
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.